Informace

Využijte výhodné nabídky tisku kalendářů z Vašich fotografií.

• Vzhled kalendáře určíte zvolením jedné z 23 vzorových šablon. U každé vzorové šablony je uveden potřebný počet fotografií ke zhotovení a konečná cena dle velikosti. Při výběru vzoru je vhodné zvážit orientaci fotografií, na jejíž základě zvolíte vzor kalendáře na výšku či na šířku. Fotografie pro kalendáře přijímáme v Liberci a Jablonci nad Nisou v našich sběrnách uvedených na zadní straně letáku.

• Digitální média pro příjem fotografií: CD, DVD, USB flashdisc, paměťové karty, externí HDD, (po domluvě možné stažení přes FTP nebo přes server – např. „www.uschovna.cz“). Dodávané fotografie by měly být ve formátu JPEG, RAW, TIFF, … Rozlišení u fotografií doporučujeme nejméně 3 Mpx (min. 200 dpi / požadovaný formát kalendáře). V případě požadavku přiřazení fotografie ke konkrétnímu měsíci by názvy fotografií měly být číslovany (např. fotografie „00.jpg“ pro titulní stranu, „01. jpg“ pro leden až „12.jpg“ pro prosinec). Pokud fotografie takto označeny nebudou, jejich umístění v kalendáři bude náhodné.

Všeobecné informace:
• veškeré uvedené ceny jsou v četně DPH při dodání ve standardním termínu
• standardní termín dodání všech kalendářů a fotoobrazů je 5 pracovních dnů
• expresní vyhotovení zakázky do 24 hod. je možné za příplatek 100 %

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů vám rádi poradíme na všech našich sběrnách nebo na e-malu: info@kalendarelevne.cz